Nowości firmowe

2009-12-08 18:43:59

Aby łatwiej się współpracowało...

Miło nam kiedy Państwo wybieracie przedmioty do upiększania Waszych domów lub na prezenty dla osób bliskich w naszej Galerii. Większość z nich jest robiona ręcznie specjalnie dla Państwa. Stąd prosimy o wyrozumiałość w przypadku gdy skompletowanie zamówienia zajmuje nam kilka dni Choć zawsze staramy się realizować zamówienia jak najszybciej. Prosimy o tym pamiętać przy zamawianiu towaru. Jeśli zależy Państwu na szybkiej dostawie proszę wcześniej sprawdzić czy dany towar jest dostępny i kiedy może zostać dostarczony. Oszczędzi nam to kłopotów i nieprzyjemności.

więcej...
2009-06-26 13:26:00

UWAGA WAŻNE - przedmioty sprzedane na zamówienie

Przy opisach produktów prezentowanych w naszej Galerii jakiś czas temu pojawiła się nowość - ikonki nad nimi. Pozwalają szybko zidentyfikować rodzaj produktu. Szczególnie chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na ostatnią z nich - towar na zamówienie (widzicie ją też Państwo obok tego tekstu). Oznacza ona, że wybrany towar został już przez nas sprzedany - a zdjęcie jest tylko przykładem kolejnego jaki może być wykonany dla Państwa na zamówienie - jednak po wcześniejszym uzgodnieniu z Twórcą. Wiąże się to także z dłuższym okresem oczekiwania na towar. Prosimy o tym pamiętać przy składaniu zamówień.

więcej...
2007-12-01 00:00:00

Zapraszamy do wpółpracy

Zapraszamy do współpracy artystów wykonujących swoje dzieła różnymi technikami. Chętnie udostępnimy swoją galerie do prezentacji ich prac a te najciekawsze umieścimy w naszym sklepie aby mogły również zdobić wnętrza naszych klientów. Zapraszamy również do współpracy osoby chcące podzielić się z nami różnymi technikami bądź też w chętne do zaprezentowania artykułów lub kursów.

więcej...
2007-11-29 00:00:00

Sztukadomowa.pl - zapraszamy do zaglądania :)

Witam serdecznie na naszej nowej stronie sklepu internetowego Sztuka Domowa.
Tworzymy to miejsce specjalnie dla Państwa bo zarówno sztuka przez duże "S" jak i architektura wnętrz i powiązane z nią jej urządzanie są naszymi pasjami.
U nas można będzie...

więcej...
0007-02-01 00:00:00

Przesyłki - różne możliwości dostaw

Mając na uwadze nasze doświadczenia związane z nieterminowym dostarczaniem przesyłek przez Pocztę Polską proponujemy Państwu alternatywnego dostawcę - firmę kurierską UPS. Gwarantuje nam ona dostarczenie ubezpieczonej przesyłki na drugi dzień po wysłaniu. Z atrakcyjnymi cenami tych przesyłek można zapoznać się w klikając na link informacje o kosztach przesyłki znajdujący się po lewej stronie pod menu.

więcej...

Skontaktuj się z nami:
tel/fax.:(32) 334 68 90
tel. kom.: 607 887 441
GG: 10565758
mail:info@SztukaDomowa.pl
czynne: pn.-pt.: 11-17

Punkt handlowy:
ul. Królowej Jadwigi 2/U1 44-100 Gliwice
Pokaż mapę»

powrót