Nowości handlowe

Ceramika Polska

W ostatnim czasie w zakładce Ceramika Polska pojawiły się kolekcje naczyń ceramicznych. Bogaty wybór wzorów i kolorystyki zapewni Państwu możliwość dopasowania do stylu preferowanego w Państwa domach. Dodatkowo dajemy Państwu możliwość zakupu nawet po jednej sztuce z danej kolekcji. Tą dogodność docenią zapewne Ci z Państwa którym część serwisu ulegnie uszkodzeniu lub są zainteresowani zakupem tylko części standardowego serwisu. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami klikając na link poniżej.

więcej...

Piękne ręcznie robione świece

Luksusowe świece artystyczne zostały wykonywane metodą ręcznego modelowania co zapewnia im indywidualny charakter.
Nasze produkty są idealnym prezentem okolicznościowym, stanowią przepiękną dekorację do wszelkiego rodzaju uroczystości takich jak:
- święta
- uroczystości kościelne
- urodziny dziecka
- chrzciny
- roczek
- komunia
- wieczory panieńskie
- wesele
- rocznice ślubu
- URODZINY !!!!
Proszę zajrzeć i wybrać najładniejszą :)

więcej...

Piękne oryginalne Anioły szydełkowe

Niezwykle cieszymy się, gdy w naszej Galerii pojawiają się piękne i oryginalne towary.
Tak się stało i tym razem.
Jest nam niezmierni miło przedstawić Państwu projekty autorskie, nigdzie wcześniej nie publikowane aniołów szydełkowych.
To piękne i starannie wykonane rękodzieło o niepowtarzalnym charakterze. Doskonale sprawdzi się jako dekoracja wnętrza. Będzie na pewno też miłym i oryginalnym upominkiem dla bliskiej osoby.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia.

więcej...

Nowości firmowe

Aby łatwiej się współpracowało...

Miło nam kiedy Państwo wybieracie przedmioty do upiększania Waszych domów lub na prezenty dla osób bliskich w naszej Galerii. Większość z nich jest robiona ręcznie specjalnie dla Państwa. Stąd prosimy o wyrozumiałość w przypadku gdy skompletowanie zamówienia zajmuje nam kilka dni Choć zawsze staramy się realizować zamówienia jak najszybciej. Prosimy o tym pamiętać przy zamawianiu towaru. Jeśli zależy Państwu na szybkiej dostawie proszę wcześniej sprawdzić czy dany towar jest dostępny i kiedy może zostać dostarczony. Oszczędzi nam to kłopotów i nieprzyjemności.

więcej...

UWAGA WAŻNE - przedmioty sprzedane na zamówienie

Przy opisach produktów prezentowanych w naszej Galerii jakiś czas temu pojawiła się nowość - ikonki nad nimi. Pozwalają szybko zidentyfikować rodzaj produktu. Szczególnie chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na ostatnią z nich - towar na zamówienie (widzicie ją też Państwo obok tego tekstu). Oznacza ona, że wybrany towar został już przez nas sprzedany - a zdjęcie jest tylko przykładem kolejnego jaki może być wykonany dla Państwa na zamówienie - jednak po wcześniejszym uzgodnieniu z Twórcą. Wiąże się to także z dłuższym okresem oczekiwania na towar. Prosimy o tym pamiętać przy składaniu zamówień.

więcej...

Zapraszamy do wpółpracy

Zapraszamy do współpracy artystów wykonujących swoje dzieła różnymi technikami. Chętnie udostępnimy swoją galerie do prezentacji ich prac a te najciekawsze umieścimy w naszym sklepie aby mogły również zdobić wnętrza naszych klientów. Zapraszamy również do współpracy osoby chcące podzielić się z nami różnymi technikami bądź też w chętne do zaprezentowania artykułów lub kursów.

więcej...

Skontaktuj się z nami:
tel/fax.:(32) 334 68 90
tel. kom.: 607 887 441
GG: 10565758
mail:info@SztukaDomowa.pl
czynne: pn.-pt.: 11-17

Punkt handlowy:
ul. Królowej Jadwigi 2/U1 44-100 Gliwice
Pokaż mapę»